درب های اتوماتیک شیشه ای تاشو مناسب چه مکان هایی می باشند

درب های اتوماتیک تاشو اغلب در رستوران ها، هتل ها، بیمارستان ها، فروشگاه ها و یا هر مکان تجاری و عمومی دیگری یافت می شوند.

کمبود فضا نیاز به سبک زیبا و راحتی دارد. درب های اتوماتیک تاشو، راه حل بسیار مناسبی برای مکان های دارای ورودی با عرض کم می باشند.

درب اتوماتیک شیشه ای تاشو، عرض ورودی را به حداکثر رسانده و باعث زیبا و جذاب شدن مسیر، همراه با حصول اطمینان از دسترسی بدون مانع و راحت در فضای تنگ و کم جا می باشد.

درب های اتوماتیک تاشو، اجازه رفت و آمده و ترافیک دو طرفه را می دهند و پانل های آن هنگام تا شدن، امکان بازشدن تا حدود 70 درصد از درب را برای رفت و آمد راحت می دهند.


درب های اتوماتیک تاشو به دو صورت تاشو یک طرفه و تاشو دو طرفه در بازار موجود می باشند. این درب ها قابلیت تحسین برانگیزی دارند و آن استفاده از آن ها بعنوان دیوار می باشد. به این صورت که این درب ها با عرض زیاد، بعنوان یک دیوار از مکان مورد نظر استفاده شده و در مواقع دلخواه، این دیوار به راحتی قابلیت تا شدن دارد و یک محیط باز و زیبا را ارائه می دهد. دیوارهای تاشو در مکان های تجاری مانند کافی شاپ ها و رستوران ها می توانند چهره خاص و هیجان انگیزی به محیط بخشند.

ایمنی درب های اتوماتیک تاشو مانند هر درب دیگری در اولویت قرار دارد. این درب اتوماتیک شیشه ای با قابلیت تجهیز به سیستم قفل الکتریکی از بالا و پایین با یک سیلندر کلیدی را دارند. زمانیکه در حالت ایمنی در مواقع خطا باشند، تمام درب ها حتی در صورت قطع برق به صورت 100 درصد ایمن و محافظت شده می باشند.

پر کاربردترین و مناسب ترین بازکن ها برای درب هایی که در محیط های تجاری و عمومی قرار دارند، سنسورهای تشخیص حضور و حرکت می باشند. با نصب این سنسور ها افراد برای ورود و خروج احتیاجی به اقدام خاصی نداشته و هنگام نزدیک شدن درب به صورت خودکار باز می شود.


بازکن ها فشاری از انواع دیگر باکن ها می باشند با فشار یک دکمه درب به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود.

صفحه کلید وروود رمز، یکی از عملگرهایی است که برای مکان های خصوصی تر و با نیاز به امنیت بالاتر استفاده می شود که دسترسی افراد را بسیار محدود کرده و به افراد متفرقه اجازه ورود نمی دهد. این بازکن ها می توانند به حالت های ورود رمز و یا تشخیص اثر انگشت عمل نمایند.

ریموت کنترل ها نیز نوع دیگری از باکن ها می باشند که به سادگی و با فشار یک دکمه از مسافت زیاد، درب را باز کرده و برای محیط هایی که تعداد افراد که وارد یا خارج می شوند محدود است، مناسب هستند.