قفل الکتریکی درب

قفل های هوشمند الکترونیکی جدید دارای سیستم فرمان صوتی می باشند. نسل جدید قفل الکترونیکی دارای قابلیت استفاده از برنامه های دستیار هوشمند و سخنگو ی تلفن همراه جهت باز و بسته کردن و همچنین چک کردن و همچنین چک کردن وضعیت قفل درب می باشد.

به طور مثال کاربر با باز کردن برنامه siri و فرمان صوتی در خصوص گزارش وضعیت درب از قفل بودن و یا نبودن آن مطلع می شود.

نسل دوم قفل های هوشمند همچنین با اپلیکیشن های مشخص ثالث مانند latron،insteon ،ideviceها سازگار بوده که از آن ها می توان جهت روشن و خاموش کردن چراغ ها و لوازم برقی هنگام باز و بسته کردن قفل استفاده نمود.


این قفل های الکترونیکی دارای طرراحی صنعتی اصلاح شده با صفحه مغناطیسی جهت سهولت دسترسی به باطری و کد امنیتی و میکرو الگو های جدید به منظور و بهبود چرخش و قفل شدن درب هستند و نشان گر کروم باریک ،در بالای دستگاه که کاربران می توانند قفل یا باز بودن درب را به صورت بصری مشاهده نمانید.

هوم کیت قفل هوشمند به همراه آیفون تصویری و صفحه کلید هوشمند به ایجاد سیستم های دسترسی کامل خانه های هوشمند می انجامد.

نسل اول قفل های هوشمند ،مفهوم قفل هوشمند را با توانایی تبدیل تلفن همراه به یک کلید هوشمند که کاربران می توانند به وسیله آن درب را باز و بسته نمود،و کلید های مجازی برای مهمانان ساخته و به طور شبانه روزی بر روی رفت و آمد ها مانیتورینگ داشته باشد معرفی نمود

استفاده از دوربین درب کاربر قادر خواهد که با مراجع خود در پشت درب از هرمکانی مکالمه و دیدار داشته باشد.کاربران حتی زمانی که منزل نیستند،از مراجعین خود باخبرند.این سیستم به یک ارتباط دوربین یک طرفه و صدای دو طرفه مجهز

می باشد. که کاربر تصویری واضح در تلفن همراه هوشمند خود دریافت می کند و پس از حصول اطمینان از امنیت ،حتی

می تواند درب را برای مراجع خود باز نماید. این دوربین ها همچنین به سیستم تشخیص حرکت و ضبط دیجیتال ویدئو خودکار مجهز می باشند.

در حالی که سیستم همچنان می تواند از کلید فیزیکی استفاده کند،کاربر این امکان را دارد که با ضربه زدن به تلفن همراه هوشمند خود از درب عبور کند.تکنولوژی اتصال قفل درب هوشمند با تلفن همراه از طریق بلوتوث می باشد.


در حالیکه این تکنولوژی سهولت دسترسی و راحتی را برای مراجعین ،حیوانات خانگی و افراد خانه ایجاد می کند،اما مسئله امنیت برای کاربران همواره در اولویت می باشد.

شرکت های سازنده این قفل ها به کاربران اطمینان می دهند که فرایند تولید و طراحی و ساخت ،از همان فن آوری ارتباطات استفاده شده توسط موسسات مالی برای بانکداری آنلاین به کار می برند استفاده می کنند.که این تضین را می دهد که تنها میهمانان دعوت شده ،امکان دسترسی به ملک کاربران رخواهند داشت.