بروزرسانی عکس امنیتی
loading
بروزرسانی عکس امنیتی
loading
بروزرسانی عکس امنیتی
loading

فرداد پرواز

class :

نام مالک : جناب آقای مصطفوی

41906

نام مالک : جناب آقای مصطفوی

مقدمه:

واژه مشهور جهانگردی عنوانی شناخته شده است برای ترکیبی از انواع فعالیت ها مانند حمل و نقل، غذا و نوشیدنی، اقامت، بازدید از جاذبه ها، آشنایی با روحیات ملل، عبور از مرزهای بین المللی و بی شمار زوایای پیدا و پنهان این صنعت محبوب. بنیاد 2safar بر اساس تعهد ما به گسترش بدون مرز دانش روز جهانگردی تأسیس شده است. در 2safar ما کنار شماییم تا بر اساس تجربیات تمامی جهانگردان دنیا شما را راهنمایی کنیم چگونه مانند جهانگردان حرفه ای از سفر خود لذت ببرید و به ماجراجویی کشف جهان بروید.

ما کی هستیم؟

2safar کجا ها برید، 2safar کجا اقامت داشته باشید، 2safar چی بخورید، 2safar مراقب چه چیزهایی باشید، 2safar چطوری خوش بگذرونید و هزان کار دیگه که 2safar باید انجام بدید. فلسفه وجودی 2safar همینه، توی همه سفرهای شما مثل یک مشاور مطمئن کنارتون باشه و هر سؤالی داشتید ازش بپرسید؛ 2safar همیشه آماده کمک به شماست.

2safar هزاران ترفند برای کم کردن مشکلات سفر واستون آماده کرده، رازهایی که باعث می شه بیش تر از دیگران از سفرتون لذت ببرید و مثل جهانگردای حرفه ای به مسافرت برید. با 2safar می تونید پاسخ همه کنجکاوی هاتون رو پیدا کنید و هر سفر رو برای خودتون و اطرافیانتون فراموش نشدنی کنید. قدم بزنید با 2safar و ما رو هم کمک کنید هر روز بهتر و بزرگتر بشیم.

اعضای خانواده بنیاد 2safar

اطلاعات بیشتر

دسته بندی محصولات و خدمات

اطلاعات تماس

41906

88206004

info@fardadtour.com

خیابان گاندی-روبروی خیابان نهم-ساختمان گاندی - پلاک 52 -طبقه سوم -واحد 62