جدیدترین محصولات

مشاهده لیست

مقالات

مشاهده لیست

12نظر

معرفی لبه های حس گر برای درب های اتوماتیک

لبه های حس گر , موانع را در درب ها و گیت های اتوماتیک , حمل و نقل عمومی و صنایع , تشخیص می دهد و سیگنالی تولید می کند تا اپراتور بتواند به طور مناسبی به آن پاسخ دهد . این ابزار لبه , معمولا به لبه پایین دربی که به صورت بالا و پایین باز می شود , و در کناره ها برای درب های کشویی و لبه های گیت ها نصب می شوند . زمانی که لبه حس گر , مانعی را تشخیص می دهد , سیگنالی را به اپراتور جهت اعمال یکی از این واکنش ها بر روی درب و یا گیت , ارسال می کند :
1. توقف در حین حرکت برای باز شدن و یا بسته شدن ,
2. توقف و باز شدن در حین حرکت برای بسته شدن ,
3. جلوگیری از بسته شدن درب .
لبه های حس گر به طور معمول جهت محافظت در برابر گیر کردن در میان درب , و برخی مواقع به عنوان الزامات استاندارد برای ایمنی سیستم ها و اپراتور های درب ها , گیت ها و پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد .

6 دلیل برای نصب درب های اتوماتیک

6 دلیل برای نصب درب های اتوماتیک

زمانی که یک درب اتوماتیک انتخاب می شود , نیازی به قربانی کردن ظاهر درب برای عملکرد و کارایی آن نمی باشد . با رنگ های متنوع , پوشش ها و طراحی های قابل انتخاب , یافتن درب اتوماتیکی که سبک منحصر به فرد هر کسب و کاری را بهبود بخشد , بسیار ساده خواهد بود . سه نوع دسته بندی اصلی درب های اتوماتیک , لولایی , کشویی و تاشو می باشند .

تاریخ:1396/5/31

مزیت های درب های اتوماتیک برای خانه های مسکونی

مزیت های درب های اتوماتیک برای خانه های مسکونی

پس از اثبات مزایا , بسیاری از مکان های مسکونی , پرستاری و خانه های سالمندان , درب های قدیمی دستی خود را با درب های اتوماتیک تعویض کردند . به دلیل این که بیش ساکنان این ساختمان ها افراد سالخورده و ناتوان می باشند , سهولت در دسترسی دارای بالا ترین اولویت می باشد . درب های اتوماتیک بر مزاحمت و خطر های احتمالی که ممکن است در اثر باز و بسته کردن درب های سنگین دستی ایجاد شوند , غلبه می کند .

تاریخ:1396/5/31

مشخصات درب های اتوماتیک کدام است؟

مشخصات درب های اتوماتیک کدام است؟

درب اتوماتیک، اولین بار در سال 1926 توسط جانسون در شهر هارتفورد، ایالت ایندیانا برای درب گاراژ اختراع شد. درب اتوماتیک گاراژ در آن سال ها بین مردم همه گیر نشد، از یک طرف هزینه ایجاد درهای الکتریکی بالا بود و از طرف دیگر، موتور های الکتریکی اولیه قدرت حرکت دادن یک درب گاراژ سنگین را نداشتند، و بایستی موتوری بکار گرفته می شد که توان برقراری تعادل در باز شدن در های سنگین گاراژ را داشته باشد. بعد از جنگ جهانی دوم، یک شرکت شیکاگویی تولید این درب ها را آغاز کرد پس از آن به مرور استفاده از اینگونه درها افزایش یافت. درب های گاراژ از دو طریق باز می شد یا از طریق کلید کنترلی که در دست راننده بود، یا توسط یک سوئیچ که در گاراژ قرار داده شده بود.

تاریخ:1397/10/29

محصولات ویژه

مشاهده لیست

درب اتوماتیک

با پیشرفت تکنولوژی، استفاده از درب های اتوماتیک در همه مناطق مسکونی، اداری، کارگاهی و کارخانه ای افزایش چشمگیری داشته است. استفاده از درب های اتوماتیک دارای مزایای زیادی می باشد. درب های اتوماتیک دارای انواع مختلفی هستند و با دستگاه کنترل از راه دور فرمان های باز یا بسته شدن درب صادر می شود.