جدیدترین محصولات

مشاهده لیست

مقالات

مشاهده لیست

12نظر

چگونه درب اتوماتیک شیشه ای مناسب انتخاب کنیم؟

هنگامی که مقوله انتخاب درب اتوماتیک مطرح می شود، احتمالات فراوانی بر حسب نحوه ترکیب بندی، نصب و میزان ترافیک باید در نظر گرفته شود. ورودی باید متناسب با حجم ترافیک و نوع استفاده از ورودی باشد و نباید دارای نشانه هایی باشد که کاربران را از درب منحرف کند. مناطق مسیر اضطرار و همچنین مناطق فعال نیز باید در نظر گرفته شود.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای کدام است؟

انواع درب اتوماتیک شیشه ای کدام است؟

درب اتوماتیک شیشه ای در انواع مختلف با ویژگی های متفاوت وجود دارند، که در ادامه توصیف می شوند.

تاریخ:1397/10/29

درب های اتوماتیک شیشه ای گردان

درب های اتوماتیک شیشه ای گردان

درب های شیشه ای گردان جزئی از نما محسوب می شوند.آن ها نقطه تمرکز محل وروردی به عنوان معرف ساختمان می باشند.به کمک استفاده از درب های گردان زیبا از لحاظ معماری ،می توان یک احساس اولیه بسیار عالی به بازدید کنندگان بخشید.

تاریخ:1395/8/18

انواع سنسوردر درب های اتوماتیک تلسکوپی

انواع سنسوردر درب های اتوماتیک تلسکوپی

درب های تلسکوپی یک مزیت بزرگ برای فضاهای کوچک می باشند،درب های تلسکوپی برای به حداکثر رساندن عرض ورودی و خروجی و سهولت در رفت و آممد طراحی شده اند ومی توانند در ورودی های باریک یک فضای کاملآباز و عریض ایجاد کنند.

تاریخ:1395/8/18

محصولات ویژه

مشاهده لیست

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای در انواع مختلف با ویژگی های متفاوت وجود دارند، درب های اتوماتیک نوسانی یا لغزشی یا Automatic swinging doors، درهای اتوماتیک کشویی یا Automatic sliding doors، درب های اتوماتیک تاشو یا Automatic folding doors، درب های اتوماتیک گردان یا منحنی و چرخشی یا Automatic rotating doors، تقریبا برای همه کاربردها و برای تمام مراکز کسب و کارها مناسب می باشند.