*** توليد كننده سنگ هاي فرآوري شده دكوراتيو كف و بدنه در ايران ***

شما اینجا هستید : 

 • سنگ کف تزئینی

  • www.sproozstone.ir

  • اطلاعات بيشتر :

  • عدد

  • واحد شمارش :

معرفي كف:

واحد تولیدی اسپروز استون با استفاده از تحقیقات به عمل آورده در امر صنعت ساختمان و بررسی نقاط ضعف و قوت آن و با اکیه بر تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید و عرضه پازل های دکوراتیو پرسی با مشخصات ظاهری ،فنی و فیزیکی را نموده که در نوع خود منحصر به فرد می باشد و برای اولین بار در ایران به بازار عرضه گردیده است.
این محصول بسیار مناسب برای فضاهای باز و محوطه های بیرونی ساختمان همانند حیاط ، پیلوت ، پیاده رو ، پارک و غیره می باشند.
این نکته قابل توجه است که استفاده از سنگهای لاشه یا شیست ، هالون ؛ انواع موزاییک پیش ساخته و در جا دارای معضلات و مشکلات مربوط به خود می باشد که در این محصول مرتفع و رفع نقص گردیده است.

*****************************************************

مشخصات كف:

مشخصات ظاهری:

یک متر مربع این محصول از 17 قطعه در سایز های مختلف تشکیل شده است که هیچ کدام از شکل ظاهری یکسان برخوردار نبوده و دارای طرح های غیر همسان با رگه و هاله هایی همانند سنگ طبیعی می باشد که پس از نصب ، سطحی بسیار زیبا و شکیل ارائه می کند.مشخصات فنی و فیزیکی:

استحکام:این محصول پس از پرس به صخامت 4 سانتیمتر و وزن حجمی 2/7 kg/m3 می رسد که نشان دهنده تراکم بسیار بالا و در نتیجه استحکام قابل قبول می باشد.مقاوم در برابر سرما و یخ زدگی: از خصوصیات این محصول جذب پایین آب می باشد که باعث می شود در مقابل سرما و یخ زدگی مقاوم باشد. همچنین در مقابل نفوذ سایر عوامل که باعث کثیف شدن سطح می گردد مقاوم است.مقاوم در مقابل نور خورشید: در تولید این محصول از پیگمنتهایی استفاده گردیده که عمل اکسید شدن آنها در مقابل نور خورشید قبلا انجام شده که باعث می شود این محصول در مقابل اشعه UV و نور خورشید مقاوم باشد و به عبارتی ساده تر ضد نور می باشد.ضد سایش و ضد خش

قابل شست و شو: در سطح این محصول از رزین اپوکسی مات استفاده شده است که باعث می شود قابل شست و شو و کاملا غبار گریز شود.

فرآيند توليد:
Decorative Concrete به معني بتن دكوراتيو،محصولي كاملا شناخته شده در بين متخصصان و طراحان روز ساختمان در دنيا مي باشد كه براي اولين بار توسط اين واحد در ايران شروع به توليد گرديده است.
نحوه توليد در ابتدا به اين ترتيب مي باشد كه مواد تشكيل دهنده شامل:1- سيمان 2- ماسه دانه بندي شده 3- افزودني هاي بتن 4- پيگمنتهاي دكوراتيو 5- رزين مخصوص، با هم تركيب شده، كه در داخل دستگاه ميكسر قرار مي گيرد و پس از انتقال به دستگاه پرس 17 قطعه همزمان 1*1 مترمربع را تشكيل مي دهند.قطعات تحت پرس اتوماتيك در سايز هاي مختلف پرس شده و قسمتي از آب متشكله آن از بتن خارج مي گردد و سپس توسط دستگاه مخصوص به قفسه هاي مرحله كيورينگ انتقال داده مي شود و در آنجا تحت گرما و بخار لازم به حداكثر مقاومت 7 روزه خويش مي رسد.لازم به ذكر است كه به دليل اختلاف وزن حجمي مواد متشكله، سنگ مورد نظر داراي رگه هاي طبيعي و رندمي، مي گردد كه بسيار شكل زيبا و طبيعي را به محصول مي دهد.
پس از مرحله ميكس و پرس اتوماتيك و كيورينگ قطعات وارد مرحله رزين اپوكسي كاملا پوشانيده شده سپس وارد كوره خشك كن مي گردند و با لايه اي از نوع گريد مخصوص رزين اپوكسي كاملا پوشانيده شده سپس وارد كوره خشك كن مي گردند و خشك مي شوند و در نهايت پس از اين مرحله به واحد بسته بندي رفته و در آنجا به ازاي هر متر مربع 2/2 كارتن بسته بندي مي شوند و آماده ارسال به محل كار مي گردد.

  • ايران - مشهد - جاده کلات

  • نشانی :

  • 0098 - 912 - 8332522

  • تلفن:

  • فکس :

ارسال پيام به شرکت

اگر عضو نمايشگاه باشيد مي توانيد تاريخ و زمان مشاهده پيام خود و همچنين پاسخ ارائه دهنده اين محصول به پيام خود را نيز مشاهده نماييد. در صورت تمايل مي توانيد عضو نمايشگاه شويد

فرستنده:

نام و نام خاوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

گيرنده:

شركت اسپروز استون

   

عنوان پيام:

متن پيام:

 این کد را وارد کنید :    2493

   توجه: هنگام ارسال پيام، IP شما ذخيره خواهد شد - 54.144.81.235

کارخانه :

تلفن  : 0098 - 912 - 8332522

فکس :

نشانی : ايران - مشهد - جاده کلات