بروزرسانی عکس امنیتی
loading
بروزرسانی عکس امنیتی
loading
بروزرسانی عکس امنیتی
loading

طراحی سایت

طراحی وبسایت| نمایشگاه مجازی ایران

تلفن های تماس

021-88325011

پست الکترونیک

info@namayeshgah.com

مفتح جنوبی، پایینتر از سمیه-کوچه واحدی-پلاک2- واحد2

طراحی سایت در منظومه نگاران وب

جهت طراحی وبسایت در شرکت منظومه نگاران وب، در ابتدا براساس سلیقه و نیاز شما و مطابق با زمینه کاری شرکت ، طرح گرافیکی سایت، مختص شرکت شما طراحی شده و بعد از تایید ، کد نویسی آن آغاز میگردد.

وبسایت های طراحی شده توسط شرکت منظومه نگاران وب بصورت داینامیک و با استفاده از زبان بیسیس کور برنامه نویسی میشود. این وبسایت ها با استفاده از html5, css3, jquery طراحی شده و بعد از تکمیل طراحی در تمام مرورگرها بررسی میگردد.

طراحی سایت بصورت ریسپانسیو و در شانزده زبان فارسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، ترکی و ... امکان پذیر بوده و در تمام مراحل طراحی، استانداردهای روز جهت بالا بردن رتبه سایت در گوگل رعایت شده و در سایت هایی مانند gtmetrix بررسی میگردد.

در صفحات سایت از داده های ساختار یافته یا Structure Data ، جهت نشانه گذاری برای search Engine ها و بهبود سئو، استفاده شده و تمام صفحات سایت از نظر css و html ، validate میشوند تا مطابق با استانداردهای کنسرسیوم وب World Wide Web Consortium یا همان W3C باشند.

طراحی سایت

امروزه طراحی سایت به عنوان یکی از ملزومات هر کسب و کاری به شمار می رود و دیگر کمتر شرکت معتبری را پیدا می کنید که سایتی در محیط وب نداشته باشد.

اما باید به این نکته توجه داشت که صرف داشتن یک سایت در محیط اینترنت کافی نیست و با توجه به اینکه جامعه به سویی پیش می رود که مردم برای اکثر نیازمندی های خود از اینترنت کمک می گیرند اکثر شرکت ها به دنبال این هستند که در نتایج جستجو از هم پیشی بگیرند. برای این منظور باید با توجه به هدف گذاری هایی که برای کسب و کار خود در نظر گرفته اید با مشاوران با تجربه در این عرصه مشورت نموده و طراحی سایت خود را به شرکت های معتبر و دارای سابقه در این زمینه واگذار نمایید.

رزرواسیون آنلاین| نمایشگاه مجازی ایران

نرم افزار رزرواسیون آنلاین BasisFly

بسته ی رزرواسیون BasisFly یک سرویس ابری Cloud است که توسط شرکت منظومه نگاران وب پشتیبانی می شود. اطلاعات کارفرما بر روی یک سرور جداگانه، پشتیبان گیری می شود و کارفرما همواره قادر به اتصال، ورود و امکان گزارش گیری اطلاعات خود از طریق پنل مدیریتش می باشد.

هزینه ها و مشخصات فنی سرور براساس نیاز کارفرما و تعداد ماژول های مورد نیاز، متغیر خواهد بود.

استفاده ی رایگان از اطلاعات Open Data در BasisCore، یکی دیگر از امکانات این نرم افزار است. این اطلاعات بصورت مداوم در حال تکمیل و به روزرسانی بوده و براساس سطح دسترسی تعریف شده، در اختیار کارفرما قرار می گیرد.

جهت به وجود آوردن سیستم یکپارچه ی مدیریت و افزودن ماژول های تخصصی در آینده، دسترسی استفاده از Trust login نیز بر روی این سرویس موجود است.

این نرم افزار شامل امکانات و ماژول هایی در رزرواسیون در زمینه پرواز، هتل، ویژا و خدمات آن ، تور، گزارشات و سایر امکانات عمومی میباشد.

طراحی سایت بصورت ریسپانسیو

با توجه به گسترش روز افزون استفاده از تلفن های هوشمند ، تبلت ، لپ تاپ و ... و همچنین دسترسی اکثر افراد به اینترنت همراه ، طراحی سایت در دنیای مدرن به سمتی پیش می رود که پیمایش در سایت ها با استفاده از این ابزارها به درستی صورت گرفته و کاربران با استفاده از هر ابزاری نهایت استفاده را از ظاهر و محتوای سایت ببرند.

طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا روشی است برای اینکه سایت شما با توجه به اندازه مانیتور و دستگاهی که کاربر به وسیله آن به سایت دسترسی پیدا کرده است واکنش نشان دهد ، به این معنی که در هر محیطی بسته به ویژگی های آن سایت به درستی نمایش داده شده و کاربر قابلیت گردش در همه قسمت های سایت را داشته باشد.

با این روش علاوه بر کسب درآمد بیشتر از طریق وب سایت و محبوبیت در بین کاربران ، نتیجه بهتری در موتورهای جستجوی گوگل به دست خواهید آورد.

team

نمونه کارهای منظومه نگاران وب

عموم افراد قبل از طراحی سایت چند نمونه دلخواه را مشاهده کرده و با توجه به حوزه کاری و هدف از ایجاد وب سایت نسبت به طراحی سایت مورد نظر اقدام می کنند. شرکت منظومه نگاران وب در سایت sample.ir تلاش کرده است مجموعه متنوع و کاملی از وب سایت های طراحی شده توسط این شرکت را با موضوعات و کارکردهای متنوع، جمع آوری کرده و درباره ی هریک اطلاعات کاملی اعم از توضیحات ، اطلاعات فنی ، گالری تصاویر و امکانات آن را به شما ارائه نماید.

در این سایت شما این امکان را خواهید داشت که نمونه سایت ها را بررسی کرده و با نیازهای خود تطبیق دهید. همچنین می توانید چندین وب سایت را با هم مقایسه کنید تا دید کامل تری نسبت به آنچه خودتان در این حوزه نیاز دارید ، داشته باشید. Sample.ir ضمن ارائه کامل ترین مجموعه از نمونه وب سایت های طراحی شده ، اطلاعات کاربردی مفیدی را نیز در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

team