بروزرسانی عکس امنیتی
loading
بروزرسانی عکس امنیتی
loading
بروزرسانی عکس امنیتی
loading

بهینه سازی سایت

 • لزوم بهینه سازی
 • نمونه سایت ها
 • درخواست ثبت

بهینه سازی سایت- سئو سایت- سئو

با توجه به افزایش چشمگیر تعداد وب سایت ها و سخت شدن رقابت در این حوزه ، شرکت هایی در این عرصه موفق ترند و سهم بیشتری از بازار می برند که با قواعد و اصول بهینه سازی موتورهای جستجو آشنایی بیشتری داشته و بهینه سازی سایت خود را به شرکت های معتبر و با تجربه در این زمینه سپرده باشند.شرکت منظومه نگاران وب با بیش از 10 سال سابقه در این حوزه و کار کردن با صدها شرکت معتبر و کسب نتیجه مطلوب برای آنها ، به عنوان یکی از شرکت های پیشتاز در این عرصه شناخته شده است.
طراحی سایت با در نظر گرفتن استانداردهای موتورهای جستجو و شیوه صحیح قرار دادن محتوا و به روزرسانی امری تخصصی بوده و کسب نتیجه دلخواه و جذب مشتریان بیشتر توسط شرکت هایی که برای این مهم سرمایه گذاری کرده و در صدر اولویت های بازاریابی خود قرار داده اند گواه این مدعی است.
بر اساس آخرین تحقیقات و مطالعات صورت گرفته مشخص شده است که بیش از هفتاد درصد معاملات اینترنتی با جستجو در موتورهای جستجو آغاز می شوند و این بدین معناست که کسب نتیجه و رتبه بالاتر در نتایج موتورهای جستجو از اهمیت ویژه ای برخوردار است و شرکت ها می توانند به جای تبلیغات پر هزینه ، با صرف هزینه کمتر نسبت به جذب مشتری و برند سازی برای شرکت خود اقدام نمایند.
 • بهینه سازی
 • نمونه سایت ها
 • درخواست ثبت

لزوم بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی سایت یا همان سئو سایت که مخفف عبارت search engine optimization می باشد ، عبارت است از کلیه فرآیندها و الگوریتم هایی که برای کسب نتیجه بهتر در موتورهای جستجو به کار گرفته می شود.
کسب نتیجه در موتورهای جستجو برآیند فرآیندهایی چون تکنیک های برنامه نویسی ، طراحی ، قرار دادن محتوای مناسب و کاربردی و همچنین عوامل خارجی است.
باید توجه داشت که بهینه سازی سایت امری بلند مدت است چرا که الگوریتم های گوگل و قدرت رقبا در طول زمان تغییر می کنند و برای کسب نتیجه بهتر باید به صورت مداوم بر روی سئو آن کار شود.
تیم تخصصی منظومه نگاران وب با بررسی مداوم و آگاهی از آخرین استانداردها و الگوریتم های ارائه شده در زمینه سئو ، دائما در حال بررسی و ارتقای برنامه نویسی ، طراحی و سایر عوامل تاثیرگذار در سئو می باشد. و موارد دیگر همچون قرار دادن محتوای مناسب ، توسط پشتیبانی این مجموعه به مسئول معرفی شده جهت پیگیری و انجام امور سایت آموزش داده خواهد شد.
در نتیجه بهینه سازی سایت امری تعاملی بوده و صرفا با رعایت اصول کدنویسی و ساختار سایت نتیجه مطلوب میسر نمی شود و باید همه عوامل از جمله قرار دادن محتوای مناسب و کاربردی و دست اول در کنار هم به نحو احسن صورت گرفته تا نتیجه دلخواه حاصل شود.
 • بهینه سازی
 • لزوم بهینه سازی
 • درخواست ثبت

سایت sample.ir

شرکت منظومه نگاران وب در سایت sample.ir تلاش کرده است مجموعه متنوع و کاملی از وب سایت های طراحی شده توسط این شرکت را با موضوعات و کارکردهای متنوع، جمع آوری کرده و درباره ی هریک اطلاعات کاملی اعم از توضیحات ، اطلاعات فنی ، گالری تصاویر و امکانات آن را به شما ارائه نماید.
در این سایت شما این امکان را خواهید داشت که نمونه سایت ها را بررسی کرده و با نیازهای خود تطبیق دهید. همچنین می توانید چندین وب سایت را با هم مقایسه کنید تا دید کامل تری نسبت به آنچه خودتان در این حوزه نیاز دارید ، داشته باشید.
از دیگر عوامل تاثیر گذار در ارتقای سئو سایت بک لینک ها هستند ، هر لینکی به صفحات سایت شما از دیگر سایت ها بک لینک به حساب می آید و هرچه صفحه ای که لینک سایت شما در آن قرار دارد پربازدیدتر باشد برای سایت شما ارزش بیشتری خواهد داشت.
همچنین از تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو سایت غافل نشوید! با توجه به گسترش فعالیت مردم در شبکه های اجتماعی و آمار بازدید بسیار بالای آن ها ، شرکت ها به تبلیغات در شبکه های اجتماعی روی آورده اند . درست است که گوگل اعلام کرده است شبکه های اجتماعی تاثیر مستقیمی بر روی seo ندارند ، ولی مطمئنا به طور غیر مستقیم تاثیرگذارند. به این صورت که با قرار دادن هر پست در این شبکه ها و قرار دادن لینک سایت جهت ارجاع مخاطب به کسب اطلاعات بیشتر در مورد مطلب ارسالی ، آمار بازدید سایت شما را که یکی از مهم ترین عوامل رتبه بندی گوگل می باشد افزایش خواهد داد ، ترافیک سایت بالا می رود ، به مرور زمان به برند سازی منجر می شود و بسیاری موارد دیگر که در سئو سایت نقش کلیدی دارند.
در نتیجه شما می توانید با کم ترین هزینه به روند ارتقای سئو وب سایت خود سرعت بخشیده و ثمره آن را در رونق کسب و کار خود به وضوح مشاهده نمایید.
 • بهینه سازی
 • لزوم بهینه سازی
 • نمونه سایت ها

ثبت درخواست

نام و نام خانوادگی
موبایل :
ایمیل :
پیام :
کد امنیتی :
مشاوره تلفنی
021 - 88325011